Pronájem simulátoru pro letecké školy

Pronájem simulátoru pro výcvik v naší provozovně

Nabízíme pronájem (rezervaci) simulátoru za účelem samostatného výcviku žáků pilotům nebo též leteckým školám, kteří chtějí využít simulátor s asistencí vlastního instruktora. Po zaškolení Vám bude simulátor ELITE BATD plně k dispozici včetně našeho zázemí. Výhoda pronájmu simulátoru v naší prozovoně spočívá v možnosti krátkodobého využití simulátoru přímo za účelem řešení konkrétní problematiky spojené s výcvikem (např. objasnění fce radionavigačního vybavení, přelet na řízené letiště, vybírání nezvyklých poloh, základy létání podle přístrojů). V této souvislosti nabízíme žákovi s instruktorem možnost využít “živou” komunikaci s ŘLP. Cena dohodou. Pro konkrétní cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat obratem.

Zapůjčení simulátoru přímo do vaší školy

Nabízíme pronájem (rezervaci) simulátoru za účelem krátkodobého pronájmu (např. víkend až 7 dní) zařízení přímo ve vaší letecké škole. Tuto nabídku můžete využít např. v době skupinového školení, náboru nových žáků, konkrétní školení vztahující se na danou oblast pilotáže (např. létání za snížené dohlednosti). Simulátor dodáváme v různých konfiguracích výbavy včetně obsluhy. Cena dohodou. Pro konkrétní cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat obratem.

PRONÁJEM SIMULÁTORU PRO FIREMNÍ AKCE

Kromě obchodních aktivit spojených výhradně s dovozem zboží ze zahraničí a konstrukcí desktopových i certifikovaných simulátorů (trenažerů) na klíč a reprezentace řady klíčových lídrů simulátorového průmyslu na tuzemském trhu, nabízíme všem smluvním partnerům – především reklamním agenturám, možnost pronájmu techniky a prodeje zvukových a zvukově obrazových záznamů a jejich nenahraných nosičů prostřednictvím typizovaného desktopového simulátoru s běžným vybavením včetně instruktora a scénářů směřující do všech oblastí pilotáže letounu, popř. vrtulníku. ​ V tomto ohledu nabízíme smluvním partnerům program se zárukou špičkové úrovně simulovaného letu na desktopovém simulátoru v podobě detailně zhotovených scénářů pro každou příležitost. Scénáře, které připravujeme ve spolupráci s leteckými instruktory, lze přizpůsobit rozsahu i náročnosti akce včetně klientely, pro kterou je program určen.

Vzhledem ke skutečnosti, že náš vlastní personál vlastní pilotní licence, dokážeme program výrazně obohatit i o "výukový" aspekt v případě, kdy je to bezprostředně nutné. Na našich simulátorech se současně můžete jen tak bavit, anebo se také naučit létat, protože simulátory, které pronajímáme slouží i k výcviku pilotů. ​Součástí pronájmu našich služeb je jak veškeré vybavení simulátorů stojanového i pokročilejšího typu, tak také dovoz/odvoz simulátoru, instalace, deinstalace a náklady na vlastní ubytování (v případě, že je to nezbytně nutné). V ceně pronájmu je též vyškolený personál a instruktor obsluhující personál tak dlouho, jak je to nutné a v případě pořádání soutěže dodáváme výhercům též hodnotné ceny. V případě zájmu o nabídku programu desktopové letecké simulace pro Vaši připravovanou akci nás kontaktujte obratem. Pro váš typ akce, dobu trvání i počet klientů doporučíme vhodný typ simulátoru včetně příslušenství. Na trhu jsme již od roku 1999 a se simulátory máme největší zkušenosti v České republice.

Uspokojíme nejnáročnější požadavky a kromě statických odlehčených verzí simulátorů, můžeme dodat zařízení určené k výcviku pilotů, popř. simulátor osadit i pohyblivou platformou pro ještě větší zážitek ze simulovaného letu. Obraťte se na nás a přenechte tuto činnost profesionálům v oboru, nabídneme vám špičkový servis a příznivou cenovou relaci! Simulátory obsluhujeme a pronajímáme již od roku 2001.

Pronájem simulátoru na firemní akce
Varianty
  • 5CH - simulátor s pětikanálovým zobrazení externí scenérie
  • 3CH - simulátor s tříkanálovým zobrazením externí scenérie
  • 1CH - simulátor s jednokanálovým zobrazením externí scenérie